4.7 C
Bratislava
pondelok, 8 marca, 2021

Mladík dostal darček. Následne vďaka nemu vybudoval úspešnú firmu. O jej služby je bitka pri termínoch…

Dôležité momenty

Ministerstvo zdravotníctva: Krajiny V4 rokovali o prípravách na vakcináciu

Spolupráca krajín V4 v boji s pandémiou pokračuje. Na pravidelnom rokovaní COVID-19 informačného V4 centra sa delegácie informovali o...

Čo robila moderátorka v dome Roba Opatovského?

Pár dní na to, ako vyšla Robová nová skladba Tajný recept aj s videdoklipom je tu nová milá verzia....

7 tipov na tie najkrajšie letné zážitky na Liptove

Leto na Slovensku môže mať veľa podôb. Zážitky z nádhernej prírody, výlety lanovkami, adrenalín na atrakciách, relax pri vode, skvelé...

Celé to začalo na petržalskom sídlisku v Bratislave. Chalan, ktorému sa nechcelo chodiť na vysokú, dostal do daru dve veci: od mamy teper, aby si zarobil aspoň na vreckové a od niekoho „tam hore“ nápad. Geniálny nápad! Aj keď sa zdalo, že s tepovaním dieru do sveta neurobí, jemu sa to podarilo. No Filip Jovanovič by to sám bez kamarátov určite nedokázal. Kamaráti Filip, Peťo, Vilko či Maťo boli myšlienkou rozbehnúť tepovací biznis v Bratislave, nadšení.

TEPOVANIE ? MÔŽU S TÝM USPIEŤ ?

Veru áno. Chalani dnes po viac ako 2 rokoch sú už vo firme desiati a ich tím sa stále rozrastá. Jovitep je už značka, ktorá má takpovediac cveng. Chalani sa venujú tepovaniu domácností, kancelárií, reštauračných, kaviarenských a pohostinských prevádzok, osobných i nákladných vozidiel, autobusov, ale aj netradičných predmetov, ako sú napríklad konské sedlá. Vsadili aj na záabavné a vtipné promo videá, ktoré ich na sociálnych sieťach nielen predávajú, ale i ľudí bavia.

NIELEN V HLAVNOM MESTE !

Rozhodli sa totiž v krátkom čase expandovať. Už dávno tak neplatí, že ich výhradným teritóriom je Bratislava. Jovitep-áci už prekročili hranice okresu, dokonca rozhodili siete aj v Rakúsku a Česku, kde sa im mimoriadne darí. Veď o kvalitné služby za zaujímavé ceny je všade záujem!

FILIP JOVANOVIČ DOSTAL TEPOVAČ DO DARU. NÁSLEDNE SA S NÍM VRHOL NA PODNIKANIE:

Chalani však nemyslia len na vlastný zisk. Pred dvomi rokmi rozbehli vlastný dobročinný projekt Pomoc škôlkam, ktorého cieľom je bezplatné tepovanie škôlok na území celého Slovenska. Tento projekt sa stretol s obrovskou odozvou nielen učiteľov, alej aj rodičov a od jeho štartu bezplatne vyčistili a ozdravili interiéry v dvanástich materských školách na celom Slovensku.
Plány chalanov z Jovitepu sa tu však nekončia. Stále snívajú ďalej, vylepšujú svoj projekt a chystajú ako sami tvrdia, veľké veci.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Najnovšie správy

Ministerstvo zdravotníctva: Krajiny V4 rokovali o prípravách na vakcináciu

Spolupráca krajín V4 v boji s pandémiou pokračuje. Na pravidelnom rokovaní COVID-19 informačného V4 centra sa delegácie informovali o...

Ďaľšie správy