6.6 C
Bratislava
pondelok, 8 marca, 2021

Obrovská tragédia! Zomrela kráska z legendárného filmu Pelíšky. Skočila pod metro.

Dôležité momenty

Ministerstvo zdravotníctva: Krajiny V4 rokovali o prípravách na vakcináciu

Spolupráca krajín V4 v boji s pandémiou pokračuje. Na pravidelnom rokovaní COVID-19 informačného V4 centra sa delegácie informovali o...

Čo robila moderátorka v dome Roba Opatovského?

Pár dní na to, ako vyšla Robová nová skladba Tajný recept aj s videdoklipom je tu nová milá verzia....

7 tipov na tie najkrajšie letné zážitky na Liptove

Leto na Slovensku môže mať veľa podôb. Zážitky z nádhernej prírody, výlety lanovkami, adrenalín na atrakciách, relax pri vode, skvelé...

Na javisku rozdávala radost, v duši ale musela mať obrovský smútok. Dagmar Teichmannová (†39), která si vo filmových Pelíškach zahrala jednu zo študentiek sa zabila.

K tragédii došlo na stanici Pražského metra B Anděl. Privolaní hasiči spod súpravy vyprostili bezvládne telo ženy.
„Na miesto sme ihneď vyslali záchranársku a lekársku posádku aj inšpektora. Bohužiaľ, žena utrpela zranenia nezlúčiteľné so životom,“ potvrdila hovorkyna zdravotníckej záchrannej služby hlavného mesta Praha Jana Poštová.
Neskôr sa potvrdilo, že dotycnou ženou bola herečka Dagmar Teichmannová, ktorá sa ako osemnásťročná objavila v legendárnej komédii Pelíšky.

Foto: Internet

NEUNIESLA ODCHOD Z DIVADLA. TRPELA VRAJ DLHŠIE.

Zdroj, ktorý nechcel byť menovaný potvrdil, že herečka mala už niekoľko mesiacov psychické problémy.
„Neuniesla odchod z divadla a nedarilo se jej ani v osobnom živote,“ prezradil jej dôverný známy.
Za 16rokov angažmá v boleslavskom divadle Dagmar Teichmannová odohrala viac ako 40 rolí. Pri práci vraj bola herečka vždy profesionálna a viacerí kolegovia potvrdili, že bola nielen dobrá herečka, navyše na javisku vyzerala skvele.

Hrala aj v známom českom seriáli Cesty domů, no najviac sa blysla v kultovom filme Pelíšky. „Nevstrebala som ešte, že už Dášenka nie je, že ju už na tomto svete nestretnem. Nemôžem ešte stále uveriť tej strašnej tragédii. Dáša, krásny človek, drahá kolegyňa,“ uviedla pre novinky.cz jej kolegyňa z divadla Ivana Nováčková.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Najnovšie správy

Ministerstvo zdravotníctva: Krajiny V4 rokovali o prípravách na vakcináciu

Spolupráca krajín V4 v boji s pandémiou pokračuje. Na pravidelnom rokovaní COVID-19 informačného V4 centra sa delegácie informovali o...

Ďaľšie správy